رینگ
خانه / رینگ 207 / مرکز پخش رینگ ۲۰۷

مرکز پخش رینگ ۲۰۷

مرکز پخش رینگ ۲۰۷ بهترین و زیبا ترین رینگ های  مخصوص پژو ۲۰۷ را از طریق سایت مرکز پخش رینگ ۲۰۷ به بازار عرضه می نماید.

 

آیادلیل تخصصی برای عوض کردن رینگ خوردرو وجود دارد؟

کارخانه های خودروسازی عموما به طور استاندارد، رینگ های فولادی روی خودرو نصب می کنند، لیکن دسته ای از خودروسازان که تولیدکننده ابرخودروها هستند، یا مدلی اسپرت روانه بازار می کنند از رینگ هایی از جنس آلیاژ آلومینیوم استفاده می کنند.

کاربرد فلز آلومینیوم به دلیل سبکی، نمای خاص و شکل پذیری، انتخاب نخست هر خودروساز یا تیونر برای رینگ است، اما انواع آلیاژی دارای استحکام، دوام و قوام لازم برای مقابله با تنش های واردشده به رینگ در سرعت های بالا هستند.

رینگ آلومینیومی غیرآلیاژی می تواند خطراتی به ویژه در سوانح به همراه داشته باشد. البته رینگ هایی از جنس الیاف کربن و منیزیم نیز در ابرخودروها به کار می روند که دارای سبکی واستحکام بیشتری هستند و البته گران قیمتند.

برخی از تیونرها هم رینگ های آلیاژی خود را با الیاف کربن تقویت می کنند.رینگ ها در انواع یک تکه و چندتکه طراحی، ریخته گری و ماشین کاری و تولید می شوند که اگر تحت نشان معروفی ساخته شده باشند تفاوتی بین آنها وجود ندارد. در صورت تولید کم کیفیت ممکن است رینگ چندتکه خوب مونتاژ نشده باشد و موجب خطراتی برای راننده شود.

پخش رینگ 207
مرکز پخش رینگ ۲۰۷

رینگ غیر استاندارد برای ماشین چه نشانه هایی دارد؟

اگر رینگی را برای خودروی خود انتخاب کنید که مناسب خودروی شما نیست پس از مدتی، متوجه استهلاک تایر، سروصدای اتاق و سیستم تعلیق و جلوبندی، عدم فرمان پذیری، کاسته شدن از شتاب ماشین و افزایش مصرف سوخت می شوید که همه از علائم عدم تناسب رینگ با خودروی شما می باشد

پخش رینگ 207

مرکز پخش رینگ ۲۰۷ بهترین رینگ های مخصوص خودروی ۲۰۷ را با  بهترین و سبک ترین آلیاژ های موجود روانه ی بازار می نماید و برای فروش به مشتریان خود عرضه می کند.اگر مایل به خرید رینگ هایی هستید که در کنار زیبایی که به خودروی شما می دهد کیفیت مناسبی داشته باشد و دوام ماندگاری داشته باشد از مرکز پخش رینگ ۲۰۷ رینگ مورد نظر خود را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش انواع رینگ ولاستیک میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جلال رعنایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127741601
آی دی تلگرام:Jalalranaei@
آدرس کانال: nishamcommercial@
پست الکترونیکی: jalal_sm30@yahoo.com
آراد برندینگ